(044) 501-13-55
(097) 451-33-86
Київ, вул. Набережно-Корчуватська, 136 Змінити
Працюємо:
Пн-Пт, 8:00-18:00

Катанка в Київ

Катанка - це один з найбільш затребуваних і широко застосовуваних видів металопрокату, який представляє собою дріт круглого перетину з діаметром від 5 мм. Для її створення застосовують нормальну вуглецеву сталь, а виробництво виконується строго по ГОСТ 301336-95.

Катанка в Києві (фото)

Фото продукції

Ціна на катанку

Найменування Ціна, грн/т
Катанка
Ø5,5 ст. 1-3КП/ПСдог.
Ø6,0 ст. 1-3КП/ПСдог.
Ø6,5 ст. 1-3КП/ПСдог.
Ø8 ст. 1-3КП/ПСдог.
Ø10 ст.3ПСдог.
Ø12 ст.3ПСдог.
Ø14 ст.3ПСдог.

Прайс-лист продукції

Види і застосування продукції

Особливе значення сталева катанка має в армуванні монолітних бетонних конструкцій. Її сфера застосування охоплює створення арматурних каркасів, сітки, монолітних колон та поясів. Також, катанку часто використовують для створення міцного фундаменту в сучасних новобудовах.

Як і будь-який інший матеріал металопрокату, катанка сортується на кілька підтипів. Згідно ГОСТ 301336-95, характеристики сталевого матеріалу можна розрізняти за способом виготовлення (розрізнити тип продукції можна завдяки спеціальній номенклатурі):

  • Б - підвищеної точності;
  • В - звичайної точності;
  • ВО - охолоджена повітрям;
  • УО1 - одностадійне охолодження металопрокату;
  • ОУ2 - двухстадийное охолодження.

Сортамент більшості виробників пропонує продаж катанки декількох основних видів:

  • гарячекатана в мотках;
  • холоднокатана.

Також катаная дріт буває: в бунтах і в прутках.

Характеристики та сфера застосування продукції, безпосередньо залежить від її діаметра і складу стали. Так, найпоширенішими видами сталевого дроту можна вважати з діаметром: 5,5 мм, 6 мм, 6.5 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм, 14 мм. Її виготовляють зі сталі марок Ст0, Ст1, Ст2, Ст3.

Для визначення ваги катанной дроту скористайтеся спеціальною таблицею ваги катанки.

Сертифікати на товар

Потрібна катана проволока в Києві? Наш телефон - (044) 536-13-55

Якщо ви втомилися шукати надійного постачальника металопрокату в столиці, не варто передчасно квапитися і платити гроші за матеріали сумнівної якості. Важливо пам'ятати, що початок будівництва - це один з найважливіших процесів створення міцної бетонної конструкції. Тому, вирішивши купити катанку в Києві, просто наберіть наш номер - (044) 536-13-55!

Компанія «Дніпропроект» - лідируючий виробник на вітчизняному ринку металопрокату. Якщо ви розраховуєте на неперевершена якість, підкріплене всією необхідною документацією - ви потрапили за адресою! Власне виробництво матеріалів для будівництва, дозволило компанії за такий стислий термін домогтися успіхів у виробництві сталевих елементів будь-якої складності.

Ще одним важливим плюсом у створенні металоконструкцій є досвідченість співробітників. А сучасне європейське обладнання лише зміцнює позиції продукту на ринку збуту. Станьте постійним клієнтом «Дніпропроект» і перевірте їх надійність! Що стосується ціни? Від неї ви теж прийдете в захват, але про це можна дізнатися нижче!

"Дніпропроект" - місце, де можна купити катанку оптом і в роздріб від виробника!

Набридли неймовірні і невиправдані ціни металопрокату в Києві? Ми впевнені, що відвідавши «Дніпропроект», ви знайдете те, що так давно шукали. Завдяки власному виробництву металопрокату, і катанки в тому числі, компанія може запропонувати своїм клієнтам саму демократичну вартість.

Ціна за тонну катанки безпосередньо залежить від діаметру вироби, міцності, виду охолодження і марки стали. Але незалежно від вищезазначених параметрів, клієнт може замовити металопрокат оптом чи вроздріб. Така політика компанії значно полегшує життя приватних і комерційних покупців.

Також здійснюється доставка по Київській області: Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Васильків, Обухів і в інші міста.

×