(044) 501-13-55
(097) 451-33-86
Київ, вул. Набережно-Корчуватська, 136 Змінити
Працюємо:
Пн-Пт, 8:00-18:00

Круг сталевий в Київ

Сталевий круг - один з продуктів металопрокату, представлений виробом з поперечним перерізом і різним діаметром. У народі такий виріб, найчастіше, називають сталевим прутом. Відповідно до Держстандарту, сталеві кола виготовляються зі сталі найвищої маркування, що робить матеріал міцним і захищеним від процесів корозії. Найчастіше прути використовують, як основний елемент при будівництві різних монолітних споруд.

Фото сталевого круга

Фото продукції

Ціна на сталевий круг

Найменування Ціна, грн/т
Круг
Ø5,5- 6,5 міра 6 м. раскатдог.
Ø8 міра 6 м. раскатдог.
Ø10 міра 6 м. раскатдог.
Ø12 міра 6 м. раскатдог.
Ø14 міра 6 м. раскатдог.
Ø16 міра 6 м.дог.
Ø18 міра 6 м.дог.
Ø20 міра 6 м.дог.
Ø22 міра 6 м.дог.
Ø24 міра 6 м.дог.
Ø25 міра 6 м.дог.
Ø28 міра 6 м.дог.
Ø30 міра 6 м.дог.

Прайс-лист продукції

Класифікація та застосування продукції

Як і будь-який інший елемент металопрокату, даний вид продукції має своє точне позначення, а також точну класифікацію. Так, можна точно сказати, що сталевий прут - це гарячекатана сталева конструкція круглої форми з поперечним перерізом, діаметр якого коливається від 5 до 270 мм.

Найчастіше сортимент сталевих прутів, що поставляються в магазини і на будівництва, буває кількох видів:

  • в прутках - діаметр перетину понад 9 мм;
  • в мотках - діаметр перетину менше позначки в 9 мм.

Для отримання найкращих характеристик матеріалу, сталеві прутки виготовляють у відповідність з ГОСТом. Але варто відзначити, що всі сталеві кола поділяються на дві основні категорії:

  • звичайний прут - виготовляється методом гарячої прокатки. Гарячекатаний прут створюють відповідно до Держстандарту 2590-88. Після виготовлення продукт проходить додаткову шліфування і термообробку;
  • калібрований прут - виготовляється методом холодної катки. Так, Холоднотянуті (холоднокатаний) сталевий круг створюють відповідно до Держстандарту 7417-7. Продукт виходить більш точним і, згодом, проходить обробку методом холодного волочіння.

Крім цього, сталеві прутки розрізняють і за розмірами. Так, найпоширенішими діаметрами можна вважати діаметр: 6, 8, 12, 18, 20, 30.

Бажаєте купити сталевий круг в Києві, але до сих пір не визначилися з постачальником? Швидше опускайте свій погляд нижче по тексту!

Сертифікаты на товар

Потрібен сталевий круг в Києві? Наш телефон - (044) 536-13-55

Якщо ви хочете почати співпрацю з одним з лідерів у виробництві продукції на вітчизняному ринку, поспішіть зателефонувати за номером - (044) 536-13-55.

"Дніпропроект Київ" - місце, де можна купити сталевий круг оптом і в роздріб від виробника!

Не важливо, чи хочете ви купити сталеві прутки оптом чи вроздріб, «Дніпропроект» - це найдоступніша і демократична ціна в Києві на всі види металопрокату. Крім цього, ми готові надати нашим клієнтам повний прайс-лист, в якому ви знайдете точну вартість за одну тонну товару. Хочете замовити менше? Для нас це не проблема!

Почніть роботу з кращими професіоналами країни прямо зараз! Ми готові виконати замовлення будь-якої складності в найкоротші терміни, також доставка здійснюється по Київської області: Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Васильків, Обухів і в інші міста.

×