(044) 501-13-55
(097) 451-33-86
Київ, вул. Набережно-Корчуватська, 136 Змінити
Працюємо:
Пн-Пт, 8:00-18:00
СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ
Швеллер 5, 6.5

Калькулятор металлопроката в Київ

Калькулятор розрахунку ваги чорного металу: онлайн розрахунок практичної маси металопрокату по довжині / довжини прокату за вагою металу, онлайн розрахунок практичної маси металопрокату по довжині.

Калькулятор розрахунку ваги чорного металу (металопрокату) Калькулятор металу від компанії НПФ «Днепропроект» дозволяє зробити розрахунок ваги металопрокату. Перелік розраховується в програмі продукції включає коло, трубу круглу і профільну, лист, дріт, шестигранник.

 

Калькулятор розрахунку маси металу не потрібно завантажувати, з його допомогою можна абсолютно безкоштовно розрахувати вагу металопрокату онлайн, тобто прямо на нашому сайті. Калькулятор дозволяє проводити розрахунок маси металопрокату по довжині і навпаки, довжину металу по його вазі.

Теоретична маса металу, наведена в таблицях ГОСТ, перераховується нашим калькулятором по формулі в практичну масу металопрокату. Варто зазначити, що розрахунок практичної маси прокату може мати незначну похибку від теоретичної маси металу, оскільки різні виробники випускають трубу, лист, сортовий і фасонний металопрокат з відхиленнями по фактичній вазі (в межах, допустимих ГОСТом).

×